Počet položek: 0 0 Kč

Kontakt

Provozovatel e-shopu:

 

TGW collector s.r.o.

Tomáš Gregor - výkup a prodej známek, bankovek, pohlednic 

Bc. Tomáš Gregor, BBA, MBA

výkup, prodej, poradentství při investování do známek, mincí a bankovek

(Po - Pá: 10.00 - 18.00)

Mail:  shop (@) tgw.cz      

Telefon:  77 66 88 994

Doručovací adresa:

Nádražní 275, 798 26 Nezamyslice

(Na tuto adresu směřujte všechny poštovní zásilky!)

Sběratelské příslušenství od firem Leuchtturm, Hawid, Carson Optical, Levenhuk, MacGregor Manufactured.

Výkup a prodej poštovních známek, mincí, bankovek a dalšího sběratelského materiálu a příslušenství. Možnost komisního prodeje a pomoc při prodeji v aukci. Provedeme ocenění sbírky, vykupujeme za hotové. Výkup provádíme v celé ČR - pravidelně v Nezamyslicích, Olomouci, Brně a Praze.

Sídlo: IvančiceKomenského náměstí 23/13, PSČ 664 91 (nezasílejte zásilky!!!); IČO: 05292107

Zapsáno pod sp. zn. 94542 C u Krajského soudu v Brně.

Nejsme plátci DPH!

 


 Upozornění ze zákona:

 MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

  1. Kupující, který je spotřebitelem, má podle § 20d a následujících Zákona o ochraně spotřebitele právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb (dále jen „Spotřebitelský spor“).
  2. Subjektem mimosoudního řešení Spotřebitelských sporů pro zboží nabízené Prodávajícím na Internetových stránkách, resp. Webovém rozhraní obchodu je Česká obchodní inspekce. Kontaktní údaje na ni jsou: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz.
  3. Mimosoudní řešení Spotřebitelského sporu se zahajuje na návrh Kupujícího. Využitím mimosoudního řešení není dotčeno právo Kupujícího uplatnit své právo u soudu.
  4. Mimosoudní vyřizování stížností Kupujícího v souvislosti s Kupní smlouvou, nejde-li o Spotřebitelský spor, zajišťuje Prodávající prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v závěru těchto Obchodních podmínek. Informaci o vyřízení stížností Kupujícího zašle Prodávající na elektronickou adresu Kupujícího.